Hotel ONDAVA, ubytovanie Stropkov

Hotel disponuje vlastným barom, salónikom, fitness centrom, saunou a masážnou vaňou.

Hotel ONDAVA, ubytovanie Stropkov

Hotel ONDAVA, ubytovanie a reštaurácia Stropkov

Hotel disponuje vlastným barom, salónikom, fitness centrom, saunou a masážnou vaňou.

Adresa: Chotčanská 168, 091 01 Stropkov
Telefón:054/718 11 91
E-mail:becher@stonline.sk

Hotel Ondava**** je situovaný v nádhernom prostredí Ondavskej vrchoviny, v pokojnej lokalite malebného východoslovenského mestečka Stropkov.

Blízke okolie poskytuje hosťom výborné možnosti aktívneho i pasívneho oddychu. Príjemnú romantickú atmosféru ubytovania dotvára aj rybník Ondava, ktorý sa nachádza v tesnej blízkosti hotela.

Ponúkame Vám komfortné ubytovanie vo veľmi pekne zariadených izbách novozrekonštruovaného hotela.Vybrať si môžete spomedzi ubytovania v štandardných izbách, ktorých kapacitu prispôsobíme priamo na mieru. Súčasťou výbavy každej izby je vlastná kúpeľňa s toaletou a bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Hostia si môžu zvoliť izbu vybavenú televízorom, resp. bez neho, ktorá je cenovo zvýhodnená. Pre hostí preferujúcich apartmánový typ ubytovania máme v našej ponuke 4 pohodlné apartmány s kapacitou dvoch lôžok a s možnosťou 1 prístelky.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.