Nezábudka, ubytovanie Stropkov

Ponúkame vám lacné ubytovanie na úrovni v čistom prostredí a miestom gurmánskeho pohostenia na medzinárodnej úrovni.

Nezábudka, ubytovanie Stropkov

Nezábudka, penzión a reštaurácia Stropkov

Ponúkame vám lacné ubytovanie na úrovni v čistom prostredí a miestom gurmánskeho pohostenia na medzinárodnej úrovni.

Adresa: Hviezdoslavova 28, 091 01 Stropkov
Telefón:+421 (0 )910 924 895
E-mail:info@penzionnezabudka.sk

DENNÉ MENU V STROPKOVE
Denne čerstvé chutné obedy v Stropkove pre pracujúcich hladošov a gurmánov. Okoloidúcim u nás isto bude chutiť viac ako inde. Všetko robené s láskou!

UBYTOVANIE V STROPKOVE
Ubytovacie zariadenie v Stropkove ponúka kvalitné služby pracujúcim alebo na akciu ak je potreba priateľské ceny a čisté izby s raňajkami v cene.

OSLAVY A PODUJATIA
Možnosť oslavy Vám ponúknu dnes všetci avšak pocit dôležitosti a servis hodný kráľa Vám bude doprianý práve u nás a mi sa postaráme o všetko s nadšením.

DONÁŠKA V STROPKOVE
Tiež už máte dosť pizze je čas na zmenu a možno chcete chutné čerstvo pripravené večerne menu alebo cestoviny Al Dente Pasta Stropkov do 30min.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.