Radovan Levický, medzinárodná preprava osôb do Rakúska a Európskej únie Stropkov

Poskytujeme prepravu osôb na letiská, firemné a súkromné akcie a rôzne športové i kultúrne podujatia.

Radovan Levický, medzinárodná preprava osôb do Rakúska a Európskej únie Stropkov

Radovan Levický, medzinárodná preprava osôb Stropkov

Poskytujeme prepravu osôb na letiská, firemné a súkromné akcie a rôzne športové i kultúrne podujatia.

Adresa: Kratká 1653/3, 091 01 Stropkov
Telefón:+421 915 898 561
E-mail:info@preprava-rakusko.eu

Pravidelná osobná doprava do rakúska (horné a dolné rakúsko) z domu do domu bezpečne a spoľahlivo
Pravidelná osobná doprava do Rakúska.(horné a dolné rakúsko). štartujeme 1x v týždni

Medzinarodná preprava osôb pokrýva osobnou dopravou celú čast Slovenska od Vašich dverí k dverám na želanej adrese v zahraničí.

Zo slovenska vyražame pravidelne v UTOROK v doobednajších hodinách.Deň pred odchodom večer medzi 17:00 - 19:00hod budete vodičom oboznamení o jeho príchode na Vašu nástupnú adresu.V prípade,že cestujete zo zahraničia samostatne ste o príchode šoféra informovaný sms alebo telefonicky v deň odchodu.Následne sa potom vodič vždy ohlási hodinu pred svojim príchodom.

Medzinárodnej preprave osôb,sa venujeme od roku 2003.Našou snahou je poskytnút čo najkvalitnejšie služby v oblasti dopravy pre čo najširší okruh zákaznikov.Vážime si každého zákazníka,preto na prvé miesto v našej spoločnosti kladieme dôraz na maximálnu bezpečnost a pohodlie pre zákazníkov.Sme držitelmi slovenskej koncesie a potrebných povolení do rakúska.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.